2018 m. trejetų atrankos turnyras

Pradedama komandų registracija atrankos turnyrui "Rinktinė 2018". Registracija baigsis balandžio mėn. 1 d. 2018 m. Startinis mokestis komandai 120 eur. Registruotis el. paštu info@petanque.lt.
Preliminariai planuojami 3 turai. Tikslesnė informacija bus pateikta atsižvelgus į registruotų komandų kiekį.
Rinktinė bus formuojama iš komandos laimėjusios atranką einamaisiais metais. Atranka turi baigtis bent jau mėnesį prieš čempionatą.

Komandą gali sudaryti trys arba keturi žaidėjai. Žaidėjas užsiregistravęs vienoje komandoje negalės jos pakeisti viso atrankos ciklo metu.
Komandos tarpusavyje sužais du arba tris turus – priklausomai nuo užsiregistravusių komandų skaičiaus.
Komandų startinis mokestis (atskaičius organizacines išlaidas) atiteks atrankos nugalėtojai( arba komandai vykstančiai į čempionatą).

Atrankos nugalėtojos komandoje vienam kokiam nors žaidėjui negalinčiam vykti į čempionatą, komanda gali pasirinkti žaidėją iš kitos komandos. Jei negali vykti du žaidėjai iš komandos arba visa komanda – į čempionatą vyksta komanda užėmusi antrą vietą atrankos turnyre.

Varžybos vyks lanksčiu grafiku (išvykų ir namų formate). Aikštelės numatomos Kaune Aleksoto aikštelė, Birštono ir Šiaulių aikštelės. Atsiradus komandai iš kito miesto ar miestelio – aikštelė turės būti patvirtinta federacijos.
Visi komandos žaidėjai turi turėti galiojančias NRSF licencijas ir žaisti tik su sertifikuotais rutuliais.

1 Response

  1. belaukiant registracijos, noriu pazymeti, kad registrcijos mokesti privalu sumoketi kartu registruojantis, o ne kazkada veliau

Leave a comment