Atrankos turnyras “Rinktinė 2018“

Praėjusių metų pabaigoje dauguma žaidėjų išreiskė norą pakeisti eilę metų NRSF formuojamos rinktinės atrankos principus bei kriterijus ir todėl bendrai sutarė surengti bandomąjį atrankos turnyrą. Šio atrankos turnyro esmė yra ta, kad komanda nugalėtoja tampa NRSF rinktine ir atstovauja Lietuvą Europos ar Pasaulio petankės vyrų trejetų čempionatuose einamaisiais metais. Pasibaigus turnyrui bus analizuojama, ar tai pasiteisinęs eksperimentas ir bus toks vykdomas ateityje, ar bus grįžtama prie seno atrankos principo, o gal naudojams visai kitas naujas.
Registracija apie atrankos turnyrą buvo paskelbta internetiniame NRSF puslapyje ir baigėsi 2018.balandžio 1d. Užsiregistravo 5 komandos. Pateikiame užregistruotų komandų numerius ir žaidėjus.

Komanda Nr.1 Almantas Burneika, Rolandas Kukcinavičius,Tautvydas Alenskas
Komanda Nr.2 Aridanas Jankauskas, Rolandas Žinevičius, Edvardas Paulauskas
Komanda Nr.3 Mindaugas Matulionis, Jonas Andreikėnas, Nerijus Kukcinavičius
Komanda Nr.4 Linas Budrikas, Algis Petrauskas, Vytautas Jurgaitis
Komanda Nr.5 Žydrūnas Šlajus, Darius Matulionis, Tomas Šumskas, Jonas Krivickas

Formatas. Informacija. Pastabos.

Turnyras bus vykdomas pagal FIPJP patvirtintas taisykles ir planuojami 3 turai:
Kaune 2018.06.09 d.,
Šiauliuose 2018.08.25 d.,
Birštone 2018.09.09 d.

Žaidžiama rato sistema be laiko limito iki 13taškų. Komanda nugalėtoja bus paskelbta po visų trijų atrankos turų. Nugalėtoja taps pasiekusi daugiausia pergalių komanda. Jei bus dvi ar daugiau komandų surinkusių vienodą pergalių skaičių, sekantis rodiklis nustatant nugalėtoją bus laikomas +/- koeficientas. Jei šis rodiklis yra taip pat vienodas, bus žaidžiamas papildomas vienas mačas be laiko limito iki 13taškų. Žaidėjams yra privaloma žaisti su sertifikuotais rutuliais ir kašanetais.
Prieš pradedant pirmasias varžybas komandų žaidėjai privalo turėti galiojančias NRSF licencijas ir būti sumokėję startinį mokestį. Priešingu atveju, neįvykdžius bent vieno iš šių reikalavimų, komandai nebus leista dalyvauti atrankos turnyre.
Visų varžybų pradžia planuojama 10.00 val. Tiksli vieta žaidimui bus paskelbta bent 2 dienos iki turo pradžios. Po kiekvienų sužaistų rungtynių komandai skiriamas minimalus 15min poilsis. Pietų metas derinamas vietoje. Alkoholio vartojimas atrankos metu uždraustas. Rūkyti aikštelėse taip pat draudžiama. Nesilaikant šių reikalavimų komanda bus diskvalifikuota be perspėjimo. Visi žaidimo metu iškilę ginčai sprendžiami tarp komandų geranoriškai, laikantis nustatytų petankės taisyklių. Kiekvieno turo rezultatai bus skelbiami internetiniame NRSF puslapyje.

No Comments Yet.

Leave a comment